Interwencje - "Za Tęczowym Mostem"
Spis stron
Interwencje - "Za Tęczowym Mostem"
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Strona 6
Strona 7
Strona 8
Strona 9
Strona 10

 

 KOTKA Z UL. OBOZOWEJ ZA TĘCZOWYM MOSTEM!

   

W dniu dzisiejszym (03.11.2006 r.) tuż przed godziną 20.00 Pogotowie Ratunkowe dla Zwierząt otrzymało informację, że przy ul. Obozowej został potrącony kot. Na miejsce natychmiast wysłano karetkę ratunkową. O życie bezdomnej kotki lekarze Psiego Losu walczyli prawie godzinę. Niestety, w wyniku obrażeń wewnętrznych o godz. 22.02 kotka odeszła za Tęczowy Most.

 

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

 

 

 

 

Gołąb GWIDON za Tęczowym Mostem!

   

Z przykrością zawiadamiam, że w niedzielę 29 października 2006 r. o godz. 10.17 Gołąb Gwidon odszedł za Tęczowy Most. W dniu wczorajszym o godz. 15.47 Pogotowie Ratunkowe dla Zwierząt otrzymało informację o rannym, krwawiącym gołębiu, który leżał przy bloku przy ul. Dąbrowszczaków 8. Na miejsce wysłano karetkę ratunkową. Ptak siedział skulony, nie mógł latać ani się przemieszczać. Otrzymał leki przeciwwstrząsowe i przeciwkrwotoczne. Został przewieziony do szpitala Psiego Losu (w lecznicy ranny ptak był o godz. 16.32). Podejrzewaliśmy albo zderzenie z pojazdem, albo świadome działanie człowieka. Najbliższe godziny miały zadecydować, czy gołąb przeżyje. Badanie RTG wykazało złamanie prawej kości łokciowej i prawej kości skokowej. Gołąb miał założone opatrunki usztywniające do czasu zagojenia złamań. Niestety, obrażenia wewnętrzne spowodowały, że Gołąb Gwidon odszedł cichutko za Tęczowy Most.

 

 

Image

 

 Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

 

 

 

 

Syn Szany za Tęczowym Mostem!   

 

Czwartek 12 października 2006 r. – godz. 7.24 

  

Z przykrością zawiadamiam, że nad ranem o godz. 4.37 najmniejszy syn Szany (KORAL) odszedł za Tęczowy Most. Odszedł cicho, tak jak cichutko żył przez niespełna 4 tygodnie.  

Janusz Orzechowski

 

Image